Műszaki vezető állás

Műszaki vezető új nyitott pozíciójára Téged keresünk az Eco Smart Group cégcsoport csapatába

*ha úgy érzed, hogy az alábbi feladatok közel állnak hozzád, van gyakorlati tapasztalatod és fontos számodra a minőségi munka elvégzése, akkor gyere és mutasd meg mit tudsz:)

Fiatalos, lendületes, felelősségteljes, szakmai kihívásokkal teli, izgalmas munkakörre vágysz egy ütőképes kompenzációs csomaggal? Gyere hozzánk! ✋

Feladatok:
• A cégcsoport műszaki és karbantartási tevékenységének irányítása
• A téli szezonban:
o Telepített mobil jégpályák telepítésének, beüzemelésének, üzemelés közbeni felügyeletének és szezon végi bontási és letárolási folyamatának az irányítása (október és március közötti 4 – 5 hónapos időszak)
o Mobil jégpálya eszközök év közbeni karbantartásának az irányítása
• A nyári szezonban:
o A cég saját tulajdonú ingatlanjainak állagmegóvásának, karbantartásnak irányítása
o Együttműködés a cég saját tulajdonú ingatlanjaival kapcsolatos beruházások előkészítésében, lebonyolításában
• Irodai és munkaterületi kapcsolattartás alvállalkozókkal, kollégákkal

Amit kínálunk:
• Több mint 30 éves múltú magyar, családi vállalkozás
• Stabil vállalati háttér
• Fiatalos csapat
• Fejlődési lehetőség
• Versenyképes bér- és juttatási csomag
• Szezonális teljesítményarányos jutalom
• Céges autó(közép és felső kategóriás haszongépjármű, támogatott magánhasználattal)
• Telekommunikációs csomag (Notebook, telefon, táblagép)
Az álláshoz tartozó elvárások:
• Műszaki környezetben szerzett min. 5 éves gyakorlat
• Fizikai dolgozók csoportos irányításában szerzett tapasztalat
• Szervező, tervező képesség, globális látásmód
• Dinamikus, határozott személy
• Rugalmas és terhelhető
• Felhasználói szintű számítógépes ismeret (MS office), vállalatirányítási rendszer
• „B” kategóriás jogosítvány

Az Eco Smart Group Kft.

több tevékenységet magába foglaló, dinamikusan fejlődő cégcsoport.

Tevékenységeink közé tartozik a hidegburkolati anyagok nagy- és kiskereskedelem, épületgépész termékek gyártása és kereskedelme, mobil jégpályák bérbeadása, telepítése és üzemetetése, szezonális vendéglátás, logisztikai szolgáltatások biztosítása.

Dolgozz velünk egy családias hangulatú társaságban és bizonyítsd be, hogy a jövőre átadásra kerülő új irodaházban és bemutatótermünkben, Neked is ott a helyed.

Jelentkezz magyar nyelvű fényképes önéletrajzoddal a karrier@ecosmartgroup.hu  e-mail címen.